Храм великомученика Димитрия Солунского

08.11.2019 р., Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі святого великомученика Димитрія Солунського.

В день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм на честь великомученика Димитрія в Довгинцівському районі міста Кривого Рогу, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята.

Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної церковно-приходської школи.

Владиці Єфрему за Божественною Літургією співслужили настоятель храму великомученика Димитрія Солунського м. Кривий Ріг ієрей Миколай Беденко та чисельне духовенство міста Кривого Рогу.

Особливо посиленою була молитва за єдність Святого Православ’я, спокій в Українській державі та за єдність Святого Православ’я.

На запричасному вірші настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило, виголосив проповідь на тему житія та земного подвигу святого великомученика Димитрія.

По завершенні Божественної Літургії владика, духовенство та миряни звершили хресний хід навколо святого храму, наприкінці котрого Митрополит Єфрем підніс молитву до святого великомученика Димитрія Солунського.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика побажав отцю настоятелю благодатної допомоги від Господа в подальшому служінні на користь Церкви Христової, а всім присутнім надав своє святительське благословіння.