Велопаломництво до Іскрівки

По традиції на вихідних з нагоди святкування Дня Незалежності 26-27.08.2019 р., з’їздили на велосипедах до с. Іскрівка. Відвідали Хрестовоздвиженський Храм з його Святинями, та прийняли участь в молебні та акафисті священномученику Миколаю Іскрівському, приложилися до Святих Мощів. Після чого відправились до Святого джерела Миколая Іскрівського та скупались у його цілющих водах. Після чого відправились на берег Іскрівського водосховища, що на річці Інгулець, та розбили там нічний лагер. Наварили смачної ухи та заночували у палатках. Наступного дня відправились до Кривого Рогу стомленні але щасливі. Це мабуть були одні з самих насичених та цікавих вихідних у цьому році. Діти взагалі у захваті. За два дні подолано 100 км. Вкотре впевнюємося, що велопробіг годиться навіть для приймання участі сім’ям з дітьми. Запрошуємо усіх в наступному році.