Храм великомученика Димитрия Солунского

Бал хризантем

У свято Віри, Надії, Любові і матері їх Софії настоятель храму великомученика Димитрія Солунського м. Кривого Рогу ієрей Миколай Беденко разом з вихованцям недільної школи храму та учнями Навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування» відвідали Криворізький ботанічний сад Національної Академії наук України.

Робітники ботанічного саду провели дітлахів алеями рідкісних рослин і дерев, розповіли про їх особливості. Юні і допитливі відвідувачі побачили розмаїття рослинного світу і дізналися від науковців про дивовижні властивості різних видів рослин, до речі, яких у Ботанічному саду налічується більше трьох тисяч.

Особливістю екскурсії було проведення першого в Кривому Розі Балу Хризантем — спеціальної ділянки парку, де розцвіли декілька сотень кущів хризантем. Отець Миколай розповів дітям, що квіти – частинка Раю на землі і їх краса нагадує нам про Небесне Царство. Спостерігаючи, як милуються красою квітів діти, стало зрозумілим, що найлегший шлях пізнати Бога і Його любов до людини – через створену Їм прекрасну природу.